Savas kelias

Posted on 2011/09/07

1Dažnai paklausiu savęs ar tai ką darau šiandien – tai jau tikrai gerai ? Ir 9 is 10 kartų galiu sau atsakyti , kad taip! Bet karts nuo karto kažkuo suabejoju ir tada prasideda paieškos, kurios dažniausiai nieko nepakeičia – tiesiog patvirtina, kad abejonės buvo ne vietoj ir ne laiku… Bet, nors ir labai retai, paieškos  nuveda mus visiškai nauju keliu ir atveda į tai kas nauja, kokybiškai skiriasi, o kartais taip neįsivaizduojamai netikėta, kad niekaip negalime suprasti – kodėl iki šiol viso to net neįsivaizdavau arba stengiausi priešintis ir neigti net jei tai būdavo pateikiama “ant lėkštutės“ ir tereikdavo nesipriešinti ir tiesiog žvilgtelėti virš  stereotipinių akinių.

Senuose raštuose, filosofų pasisakymuose dažnai galima sutikti mintį, kad neverta kalbėti su žmonėmis apie tai kam jie dar nepasiruošę, kad paprasčiau jiems pateikti “receptą“, instrukciją ir tiesiog nepalikti vietos dvejonėms.

Aš noriu tikėti, kad dauguma žmonių “pasiruošę“ tik kartais to dar nežino ir tereikia labai nedaug pastangų juos pažadinti, kad toliau jau jie eitų patys ir žadintų kitus. Taip mūsų darosi daugiau, gyventi linksmiau, o ir nuveikti galima daugiau. Neprašykite gatavų receptų patys ir nesiūlykite kitiems. Ieškokite tikslų patys ar su kitų pagalba, o eikite į juos savo keliu, savo greičiu ir kartu su savo aplinkiniais, nes tik tarp laimingų gali būti laimingas, tik tarp linksmų, linksmas ir tarp kažko siekiančių…

Reklama
Pažymėta: ,
Posted in: Mintys