Biolaukas

Posted on 2011/11/26

0Mus supantis biolaukas, dar vadinamas aura, atspindi mūsų fizinį ir psichinį stovį ir gali būti reguliuojamas tiek iš vidaus tiek iš išorės. Jis gali būti matuojamas ir fotografuojamas specialiais prietaisais ir, žinoma, tiesiog jaučiamas.

Pažeistas ir subalansuotas biolaukas

Biolaukas

Tam įtakos turi ir mityba, ir fizinis stovis, ir psichologinė būsena. Teisinga mityba, specialūs fiziniai ir kvėpavimo pratimai, sugebėjimas atsipalaiduoti ir pailsėti – gali ženkliai pagerinti, atstatyti ir sustiprinti mūsų biolauką, kuris yra mūsų skydas, charizma ir sveikatos ženklas, ir pats turintis nenuginčijamą įtaką sveikatai ir proto būsenai. Čia veikia dvipusis ryšys – kūnas veikia lauką, laukas veikia kūną.

Kiekvienas atkreipiame dėmesį, kai į patalpą įeina STIPRI asmenybė. Tai mūsų archainė reakcija į žmogų supantį biolauką. Mes instinktyviai tai pajaučiam, nors ir neturim tam jokių apčiuopiamų įrodymų. Tiesiog sakom, kad jis spinduliuoja energija arba jam pasirodžius – „nušvinta“. Dar geriau tą jaučia katės, šunys ir kiti gyvūnai. Žmogų supantis biolaukas nebūtinai turi būti stiprus ir galingas, kad žmogus būtų harmoningas ir sveikas, svarbiausia jis turi būti vientisas. Stiprus laukas gali ir atstumti ir pritraukti, o harmoningas visada traukia ir netgi „gydo“. Prie tokio žmogaus visi norime būti kuo ilgiau ir arčiau.

Dažnai nesąmoningai kitiem padedam – glostydami, apsikabindami, prisiliesdami – tai poveikis iš „išorės“ Tūkstančius metų, visuose pasaulio kraštuose buvo dirbama su kontaktinėmis ir bekontaktėmis technikomis, siekiant išgydyti, sustiprinti ar subalansuoti energijas. Vieniems tai sekėsi, kitiem nelabai. Mokyklos, kurios nuėjo bandymų paaiškinti viską protingom kalbom ir misticizmu keliu – pradėjo uždirbti iš mokinių ruošimo ir plėtros gerokai geriau nei iš tiesioginės veiklos, o tie kurie užsiėmė tikru harmonizavimu ir subalansavimu, atsirėmė į Asmenybių ir praktikos individualumo barjerus, kurie neleido tam plisti…

Daugiau apie individualius užsiėmimus: http://susaulium.lt/asmenines.php

Daugiau apie viską

Reklama
Posted in: Mintys